sobota, 20 marca 2010

Pagani Zonda R [official commercial video]

Witajcie!
Niedawno przedstawiałem Wam sylwetkę Bugatti Veyron'a. Długo był uznawany przeze mnie za najpiękniejszy i najszybszy samochód seryjny. (Choć minęło już kilka lat od jego premiery i na pewno pojawiły się szybsze auta.)
Ale zapomnijcie o nim ;) Oto prawdziwe cudo motoryzacji- Pagani Zonda R. Każdy kto jest choć trochę wrażliwy na motoryzacyjne piękno, doceni sylwetkę i klasę tego samochodu. Tutaj macie filmik świetnej reklamy Zondy. Pozdrawiam i zapraszam do śledzenia bloga. Niedługo pojawią się kolejne informacje o tej maszynie. :] P.S. W rozwinięciu zdjęcia.

poniedziałek, 1 marca 2010

Work and Travel, czy Au Pair? Czyli życie, studia i praca w USA.

Witajcie!
Jeśli macie dosyć zimy, śniegu, ujemnych temperatur, czy pluchy to na pewno tak jak ja myślicie już o wakacjach. Tym razem oprócz błogiego odpoczynku planuję zarobić trochę kasy w czasie wolnym od studiów. Po krótkim namyśle powiedziałem: Czemu nie praca wakacyjna w USA? Kraj legenda, tak zwany "must see". Ukończyłem zagraniczne kursy językowe na Węgrzech i w Anglii, może czas spróbować amerykańskiego chleba? Do całości tematu dochodzi fakt, iż ostatnio modne są studia w USA oraz innych anglojęzycznych krajach. W dalszej części wpisu spróbuję wam trochę przybliżyć tematykę wymian studenckich, zwiedzania i pracy za oceanem, albo jak kto woli: Work and Travel.